Markalar

PRATİK ATIŞTIRMALIK

Büfe, market gibi satış noktaları için üretilen paketli kuruyemiş&kurumeyve markamızdır. Yastık tip paketler içerisinde bulunan, pratik ve keyifli günlük atıştırmalık ürünlerimizdir. Küçük paketler 40/60 gr, büyük paketler 100-200 gr arasında değişen gramajlardadır.

TÜRKİYE'NİN MEYVESİ

Türkiye’de yetişen kayısı, incir, üzüm, dut… gibi birçok meyve, tadı ve kalitesi ile dünyada 1 numaradır. “TR + FRUIT” kelimelerinden doğan markamızla, bu mucizevi meyveler, dalından taze taze toplanır, güneşte kurutulur, temizlenir ve doğal hali ile ambalajlanır. %100 Naturel, %100 Doğal Türkiye meyveleri, 100 gr-1 Kg arası ağırlıklarda, ahşap/köpük/plastik tabak ile şişe tip ambalajlarda paketlenir.

ÇİFTLİĞİN ORGANİK TADI

Kurumeyveden, kuruyemişe, reçelden bakliyata kadar geniş bir yelpazede satışını yaptığımız organik ürün markamızdır. Ürünlerimiz, tarladan satış noktasına kadar her aşamada, akredite organik sertifka kurumunun kontrolü altındadır. Amerika NOP (USDA), Avrupa EC ORGANIC (EOS) ve Türkiye TR ORGANİK üretim sertifikamız bulunmaktadır.

PROFESSIONAL PATISSERIE

PROPATIS = PROfessional PATTISseria. Profesyonel pastacalık ürünlerimiz, özellikle pastane, otel, restoran, cafe,… gibi yerlerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere özel formlarda hazırlanan, dökme kurumeyve ve kuruyemiş markamızdır. 1 kg – 5 Kg arasında değişen gramajlarda, pe torbalar içerisinde dökme olarak hazırlanmakta, vakumlu yada vakumsuz paketlenmektedir.